Opravy….šicí stroje, kola, zahradní technika…..

Opravy šicích strojů a jízdních kol. Toto tradiční spojení je zákonitostí střídání ročních období a tudíž i lidských aktivit a vyváženou náplní mé činnosti. Jízdní kola přes léto a šicí stroje v zimě.

Opravy a prodej malé zemědělské mechanizace a zahradní techniky. Mezi hlavní zastoupené značky patří Vari, Honda a Al-ko.

Prodej a opravy skutrů Korado a Jawa Betka( kompletní servis, restrikce, záruční i pozáruční opravy), Babeta...

 

Opravy jízdních kol provádím s maximální dodací lhůtou pěti pracovních dní. Cena oprav se pohybuje dle rozsahu a časové náročnosti. Kompletní revize s opravami se pohybuje okolo 800,-kč. Jízdní kolo je po takovémto zásahu schopno bezproblémové funkčnosti i několik let. Tato údržba zahrnuje kontrolu rámu, vyčistění, promázání a seřízení veškerých pohyblivých částí ( náboje, střed, hlavové složení), kontrolu a opravu brzd, měničů , řetězu, plášťů, přecentrování kol a následné vyzkoušení bicyklu v reálu. Musím, jinak se totiž kolo chová na stojanu a jinak v normálním provozu.

Opravy šicích strojů jsou především zimní aktivitou, kdy dámy usednou k zašívání  šatstva a zjistí nedostatky na svém stroji. Opravy domácích šicích strojů, které prochází od vyčistění, kontroly seřízení a promazání, se cenově pohybují od 450,-kč. Náročnější opravy jsou samozřejmě dražší, ale u některých typů se i tyto opravy vyplatí.